سبد خرید

كتاب «گزيده‌ای از تفسير موضوعی قرآن كريم» توسط نشر تیماس چاپ و روانه بازار کتاب شد

کتاب «گزیده‌ای از تفسیر موضوعی قرآن کریم» توسط نشر تیماس چاپ و روانه بازار کتاب شد

به گزارش روابط عمومی نشر تیماس؛ کتاب «گزیده‌ای از تفسیر موضوعی قرآن کریم» تألیف «علی جعفرزاده»، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم به همت نشر تیماس وابسته به مؤسسه فرهنگی هنری آل یاسین تجدید چاپ شد.

کتاب حاضر که مطابق سرفصل‌های آموزش عالی نوشته شده است، مشتمل بر ۱۳ فصل و یک پیشگفتار است. مؤلف در فصل اول به برتری‌های قرآن کریم، در فصل دوم به وحی شناسی قرآنی، در فصل سوم به روش‌های تفسیری و در فصل چهارم و پنجم به شناخت سوره حمد و ویژگی های سوره قدر و توحید می پردازد.

نگارنده فصل های ششم تا دوازدهم را به ترتیب به موضوعات ذیل اختصاص داده است: خدا در قرآن، جایگاه انسان در قرآن، سنت‌های اجتماعی در قرآن، تدبر و اندیشیدن در قرآن، روابط اجتماعی از دیدگاه قرآن، قرآن و پیام‌های جاودانه، اوصاف ویژه مؤمنان در قرآن. نویسنده این اثر در فصل پایانی کتاب به موضوع «قرآن و عوامل کلی سقوط اخلاقی» پرداخته و مباحثی ازجمله؛ احساس مسئولیت و درک عظمت و توجه به وجود الهی، افرایش و تکامل ایمان، ارتباط با خداوند، چگونگی ایجاد وسوسه و شیطان و هوای نفس را بررسی کرده است.

تجدید چاپ کتاب «گزیده‌ای از تفسیر موضوعی قرآن کریم» در ۲۵۲ صفحه وزیری توسط انتشارات «تیماس» با بهای ۶۰۰.۰۰۰ ریال روانه بازار نشر کتاب شده است.

پدیدآوره: علی جعفرزاده
موضوع : قرآن – تفاسیر
ناشر : تیماس
محل نشر : قم
قطع : وزیری
نوع کتاب : تالیف
زبان اصلی : فارسی
قیمت : ۶۰۰.۰۰۰ ریال
نوع جلد : شومیز
قطع : وزیری
تیراژ : ۱۰۰۰
تعداد صفحات : ۲۵۲

دیدگاهتان را بنویسید

در حال بارگذاری ...