سبد خرید

سبک زندگی رضوی

سبک زندگی رضوی (جلد نهم) با عنوان همسرداری منتشر شد

به گزارش تیماس به نقل از اداره روابط عمومی پژوهشکده سبک زندگی اسلامی، جلد ۹ از مجموعه سبک زندگی رضوی با عنوان: «همسرداری» با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) منتشر شد.

این گزارش می‌افزاید: جلد نهم این مجموعه که به بررسی موضوع همسرداری پرداخته، در دو فصل تألیف شده است: فصل نخست این کتاب، برخی از شاخصه‌های همسر مطلوب از قبیل نرم‌خویی، شوخ‌طبعی، سازگاری، حفظ مال و دروی از خیانت را برمی‌شمارد.

فصل دوم سبک زندگی رضوی، به اخلاق‌مداری، توجه به نیازهای جنسی، مهارت‌های ارتباطی، زیبایی و آراستگی به‌عنوان مصادیق آیین همسرداری بر اساس آموزه‌های ناب رضوی پرداخته است.

شایان ذکر است پیش از این، هشت جلد از مجموعه سبک زندگی رضوی به قلم حجت الاسلام و المسلمین محمدتقی فعالی با موضوعات «روابط میان فردی»، «مناسبات اجتماعی»، «زن و خانواده»، «بهداشت غذا و تغذیه»، «بهداشت بدن و محیط زیست»، «زندگی معنوی»، «بینش‌ها و ارزش‌ها» و «سنن الرضا(ع)» به همت مؤسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل یاسین و با همکاری پژوهشکده سبک زندگی اسلامی و بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) منتشر گردیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

در حال بارگذاری ...
  • ثبت نام
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا رمز عبور خود را وارد کنید. پس از آن یک لینک بازیابی رمز عبور در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.